Letní divadelní dílny 2019

Tweetněte nás!

Letos opět připravujeme „příjemňáky“ pro děti! Tak nazvali naše letní divadelní dílny loňští účastníci. Chcete-li, aby i vaše dítka zakusila zábavné divadelní tvoření, neváhejte a hlaste se.
Informace a přihlášky na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz.
 


15. – 19. 7. 2019 
/ pro děti 8 - 12 let 

STRACHYCHICHICHI
Kdo se bojí, nesmí do lesa! Ale může přijít na naši letní divadelní dílnu. Čekají na vás strašidelné příběhy, galerie bubáků či tajemná zákoutí budovy Jihočeského divadla. Práce se světlem, se zvukem, s tělem, hlasem a prostorem. Zkusíme si, jak na divadle vytvořit napětí, které by se dalo krájet. / lektoři: Jana Wertigová a Michal Ston 


8. – 12. 7. 2019 
/ pro děti 5 - 7 let 

POHÁDKO Z PYTLE VEN! 
Svět, kde se může stát cokoli, ale důležité je být tam spolu. Umět se zachránit, užít si dobrodružství a radost ze hry. Být statečný a třeba bojovat s drakem. Prostě poznat zač je toho loket. Společně s lektorkami Martinou Lachmanovou a Janou Wertigovou prozkoumáme zákulisí Jihočeského divadla, a na jeho prknech si vyzkoušíme divadelní, výtvarné i hudební kejkle. 

Pondělí
8. 7. 2019
8:00 Budova JD Pohádko z pytle ven! (8. -12. 7. 2019)
Pondělí
15. 7. 2019
8:00 Budova JD Strachychichichi (15. – 19. 7.)
Z vašich ohlasů


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 271 + 4 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů