Program Prosinec

Předplatitelská skupina

Pondělí
10.12.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
Ježíškův narozeninový heavy-mejdan
ŠKOLNÍ
 
 
 
Úterý
11.12.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
Ježíškův narozeninový heavy-mejdan
ŠKOLNÍ
19:30 Straubing
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
15:00 Studio A3D
Herecký kurz
  rezervovatmoje abo obsazení
Středa
12.12.
19:00 Budova JD
Peter Quilter
komedie
17:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
sk. 19
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
Ježíškův narozeninový heavy-mejdan
ŠKOLNÍ
 
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
Ježíškův narozeninový heavy-mejdan
rezervovatmoje abo
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
13.12.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
Ježíškův narozeninový heavy-mejdan
ŠKOLNÍ
 
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
 
Pátek
14.12.
10:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
ŠKOLNÍ
 
 
 
 
 
 
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. A
PREMIÉRA
rezervovat
Sobota
15.12.
17:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
 
 
 
  rezervovat
Neděle
16.12.
 
 
17:00 Malé divadlo
Jan Drda
klasická pohádka v novém (dals)kabátu
 
 
  rezervovatobsazení rezervovatmoje abo
Pondělí
17.12.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
sk. B
19:00 DK Metropol
Bedřich Smetana
komická opera
sk. D
 
10:00 Malé divadlo
Jan Drda
klasická pohádka v novém (dals)kabátu
ŠKOLNÍ
 
10:00 Studio A3D
KDYŽ JI MILUJEŠ, TAK SI JI PRODEJ
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení
zadáno
Úterý
18.12.
 
 
10:00 Malé divadlo
Jan Drda
klasická pohádka v novém (dals)kabátu
ŠKOLNÍ
19:00 Písek
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
15:00 Studio A3D
Herecký kurz
 
zadáno
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
sk. 11
rezervovatmoje abo
Středa
19.12.
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
10:00 Malé divadlo
Jan Drda
klasická pohádka v novém (dals)kabátu
Derniéra
ŠKOLNÍ
 
15:00 Studio A3D
Recykloutka_stvoření
 
zadáno
19:00 Budova JD
Mozart - Gazzaniga
hudební komedie
sk. 10
rezervovatmoje abo
rezervovatmoje abo
17:00 Studio A3D
Čtvrtek
20.12.
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
 
 
9:30 Studio A3D
KDYŽ JI MILUJEŠ, TAK SI JI PRODEJ
 
zadáno
11:30 Budova JD
zadáno
19:00 Budova JD
Tennessee Williams – Arvo Pärt - Libor Vaculík
taneční drama
sk. G
rezervovatmoje aboobsazení
rezervovatmoje abo
zadáno
11:30 Studio A3D
KDYŽ JI MILUJEŠ, TAK SI JI PRODEJ
zadáno
15:30 Studio A3D
Ateliér Junior
Pátek
21.12.
19:00 Budova JD
Václav Havel
slavná parafráze Fausta
 
 
 
19:30 Katedrála sv. Mikuláše
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo
Sobota
22.12.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
Ježíškův narozeninový heavy-mejdan
DERNIÉRA
 
 
  rezervovatmoje aboobsazení rezervovat
Neděle
23.12.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
24.12.
 
 
 
 
 
 
 
Úterý
25.12.
 
 
 
 
 
 
 
Středa
26.12.
 
 
 
 
19:30 Katedrála sv. Mikuláše
 
  rezervovatmoje abo
Čtvrtek
27.12.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
sk. 17
19:00 DK Metropol
Leoš Janáček
hudební drama
sk. 15
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Jecelín
průvodce pro malé cestovatele
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje aboobsazení rezervovat
Pátek
28.12.
19:00 Budova JD
Mozart - Gazzaniga
hudební komedie
sk. 3
 
19:30 Na Půdě
Nicole Moeller
psychologické drama
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
 
 
  rezervovatmoje abo rezervovatmoje abo rezervovat
Sobota
29.12.
17:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
 
 
 
 
 
  rezervovatmoje abo
Neděle
30.12.
 
 
 
 
 
 
 
Pondělí
31.12.
17:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
divadelní studie strachu
 
 
  rezervovat rezervovatobsazení rezervovat
Program Prosinec - Celý program
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů