Malé ohlédnutí za první Nocí divadel

Tweetněte nás!

Stejně jako dalších více než 80 scén a souborů z České republiky má i Jihočeské divadlo za sebou historicky první Noc divadel. Konala se v sobotu 16. listopadu a kromě návštěvy představení Škola základ života jste měli možnost poslechnout si skvělé Swing Trio Avalon, vyfotit se v improvizovaném fotoateliéru na historické motorce, nechat se naší maskérkou a vlásenkářkou L. Smílkovou nalíčit, ochutnat nový koncertní program sboru opery, ale především si prohlédnout zákulisí divadla. Průvodci více než povolanými na této výpravě do zákoutí, která divákům nejsou běžně přístupná, byli herci Jaroslava Červenková, Lenka Krčková, Taťána Kupcová, Jan Dvořák a Martin Hruška, dramaturg opery František Řihout a vedoucí obchodního oddělení Věra Ernstová.

Provedli přibližně 300 diváků a za jejich nasazení jim patří velký dík. Návštěvníků Noci divadel však bylo u nás v Jihočeském divadle takřka dvojnásob! A jak dokládají fotografie, byli velmi spokojení a dobře se bavili. Takový zájem nás samozřejmě velice potěšil a už nyní se těšíme na další ročník – třetí listopadovou sobotu 2014.

Noc divadel / foto Jiří GrauerNoc divadel / foto Jiří GrauerNoc divadel / výkladem o historii divadla do poslední prohlídky přispěl i ředitel divadla Jiří Šesták / foto Jiří GrauerNoc divadel / foto Jiří GrauerNoc divadel / foto Jiří GrauerNoc divadel / foto Jiří GrauerNoc divadel / foto Jiří CehákNoc divadel / foto Jiří CehákNoc divadel / foto Jiří CehákNoc divadel / foto Jiří CehákNoc divadel / foto Jiří Cehák

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů