Testování titulkovací aplikace Overtekst

Tweetněte nás!

Vážení diváci,

ve středu 20. 4. 2016 při představení opery Aida budeme poprvé zkoušet beta verzi technologické novinky - aplikaci Overtekst, která Vám umožní sledovat titulky na Vašem mobilu nebo tabletu.

Jihočeské divadlo spolupracuje s firmou MANX Technologies z Českého Krumlova na unikátním titulkovacím software pro mobilní zařízení (chytré telefony, tablety). Ten by měl divákům v prostorách Jihočeského divadla, DK Metropol a následně i na Otáčivém hledišti umožnit sledování produkcí v několika jazykových mutacích. Dle výsledků testování při představení a Vašich připomínek se bude tato aplikace dál dopracovávat a vylepšovat.

Informace pro testování mobilní aplikace Overtekst:
- mobilní telefony s OS Android 4.2 a vyšší,
- není zde možnost napájení mobilního telefonu,  doporučujeme tedy plně nabitou baterii

Aplikaci Overtekst je k dispozici ke stažení zdarma na Google play (první aplikace po zobrazení). Pozor - aplikace bude plně funkční vždy až v místě konání představení.

Diváky, kteří budou přítomni na sobotním představení Aida, bychom rádi požádali o pomoc při testování této aplikace, která by měla přispět ke zkvalitňování služeb divákům. Prosíme tedy o stažení aplikace a součinnost v průběhu večera a předem děkujeme za spolupráci při testování a připomínky k fungování aplikace.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů