VYSTOPUJ BYSTROUŠKU! - soutěž o vstupenky

Tweetněte nás!

A je to tady! ROZJÍŽDÍME SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ, konkrétně na představení Příhody lišky Bystroušky!!!

Od 6. června vám každé pondělí na facebooku Jihočeského divadla a následně i na vlnách ČRo České Budějovice poskytneme několik indicií, které vás navedou na konkrétní místo v centru Budějovic. Pokud budete dobrými hadači a místo uhádnete, najdete zde samolepku s motivem lišky z plakátu k této inscenaci. Vyfoťte se s ní, fotku pošlete do pátku daného týdne na info@jihoceskedivadlo.cz, a budete-li mít štěstí a vylosujeme vás, získáte dvě vstupenky na Příhody lišky Bystroušky v termínu, který si sami vyberete. Jméno výherce zveřejníme následující pondělí společně s novými indiciemi.

Hledejte tedy první z šesti míst...

Na rozjezd něco snadného – hledáme zpodobení slavné operní divy, která se narodila 26. 2. 1878 jako Emilie Pavlína Věnceslava Kittlová. Vystupovala však pod pseudonymem, který si zvolila podle jména své učitelky. V letech 1908 – 1916 a 1919 – 1920 působila v newyorské Metropolitní opeře, kde zpívala i po boku Enrica Carusa. Po ukončení kariéry se uchýlila na svůj zámek ve Stráži nad Nežárkou, a věnovala se svým koníčkům, mj. psaní románů, spiritismu ale především rybaření. Zemřela 28. 1. 1930 v Českých Budějovicích.
Pokud stále ještě nevíte (o čemž pochybujeme), hledejte v blízkosti Jihočeského divadla. Napovědět vám může i písnička z nejoblíbenější české komedie „S tebou mě baví svět, má sladká …“

Přejeme vám hodně štěstí!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů