Představení Dejvického divadla vyprodána

Tweetněte nás!

Vážení diváci, zájemci o vstupenky na představení Dejvického divadla,

je nám líto, že se na všechny z Vás vstupenky nedostaly. Ujišťujeme Vás, že rezervační systém byl funkční, o čemž svědčí i skutečnost, že se díky možnosti rezervace vstupenek přes internet nedostalo ani na všechny zákazníky, kteří si přišli vstupenky zakoupit osobně do pokladny Jihočeského divadla.
Je možné, že z důvodu náhlého připojení nadměrného počtu uživatelů ve stejný okamžik na rezervační diagram jediné akce byl systém částečně zahlcený a pro některé nepřístupný. I na přímém prodeji v pokladně však bylo evidentní, že nám vstupenky takřka mizí před očima v internetových rezervacích.

Důrazně se ohrazujeme proti nařčení z kšeftování se vstupenkami, ze kterého nás někteří neuspokojení zájemci osočují. Kdyby tomu tak bylo a my si vstupenky chtěli vyhradit jen pro známé a kamarády, informaci o prodeji bychom přece vůbec nezveřejňovali.
Dle informací z Dejvického divadla jsou při jejich předprodeji na pražská představení vstupenky vyprodány během několika vteřin, ne během cca 10 minut, jak tomu bylo dnes u nás v divadle.

Bohužel není možné hlediště Jihočeského divadla nafouknout a uspokojit všechny zájemce.
Po dnešní zkušenosti jsme rozhodnuti, že při dalším prodeji vstupenek na obdobné akce budeme prodej realizovat pouze formou osobního zakoupení v pokladně Jihočeského divadla a internetový prodej nebude možný.

Děkujeme za pochopení.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů