Veliký úspěch baletu Jihočeského divadla v rámci festivalu Múzy na vodě 2007!

Tweetněte nás!
Balet Jihočeského divadla / Labutí jezero

Balet Jihočeského divadla sklidil veliký úspěch oběma představením, kterými se prezentoval na letošním - v pořadí již třetím ročníku stále populárnějšího festivalu Múzy na vodě. Nečekaně velký počet diváků nadšeně aplaudoval oběma představením Carmina burana (30.6.2007) a Labutí jezero (1.7.2007).

Balet Jihočeského divadla / Labutí jezero

Pořadatelé zvolili pro letošní rok novou strategii, která se jak se zdá velmi vyplácí. Volný vstup přilákal na území sokolského ostrova mnohonásobně více diváků než v loňském roce. Diváci - a to jak ti co přišli dvě i tři hodiny před představením zabrat nejlepší místa - tak náhodní kolemjdoucí měli možnost vidět vystoupení jednoho z nejúspěšnějších baletních souborů v ČR.

Balet Jihočeského divadla / Carmina burana

Pro mnohé byla víkendová baletní představení vůbec prvním baletem, který kdy viděli. Je možné, že se mnozí nechají těmito krásnými večery inspirovat a navštíví další představení baletu Jihočeského divadla a to jak před otáčivým hledištěm v Českém Krumlově ( Labutí jezero 31.7. -4.7.2007)  tak na prknech Jihočeského divadla během divadelní sezóny 2007-08.  


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů