Benefiční koncert k poctě Jany a Pavla Malhockých

Tweetněte nás!
Pavel Malhocký

K poctě nedávno tragicky zesnulých Jany a Pavla Malhockých je připravován benefiční koncert, jehož výtěžek bude předán jejich dcerám jako pomoc při financování dalšího studia.

Hlavními organizátory tohoto hudebně-divadelního večera jsou Jihočeské divadlo a DK Metropol, který poskytl prostory pro konání benefičního pořadu. Záštitu nad koncertem převzali Mgr. Jiří Zimola, hejtman Jihočeského kraje a Mgr. Juraj Thoma, primátor města České Budějovice.

Koncert se bude konat v neděli 18. dubna od 17.00 hod. ve velkém sále DK Metropol. Do programu, který uvede ředitel JD Jiří Šesták, jsou zařazeny ukázky ze tří divadelních her, v  nichž se Pavel Malhocký prezentoval také jako interpret. V úryvcích z představeních Med ve vlasech, Kytice a Vyvěste fangle vystoupí Miloslav a Ondřej Veselých, Martin Hruška, Iva Hošpesová, Táňa Kupcová a sbor opery Jihočeského divadla.

Zážitkem bude nesporně hudební blok kytarového virtuosa Štěpána Raka, který bez výhrad přislíbil svou účast. Dále v pořadu vystoupí českobudějovičtí Nezmaři, kytarista a hudební pedagog Pavel Steffal a muzikanti z řad trampských přátel Pavla Malhockého - Pavel Žalman Lohonka, Pavel Anděl Pokorný s dívčím vokálním triem, písničkář Milan Chiclets Soukup, Petr Mrkáček s dcerou a skupina Blanice.

Vstupenky budou v prodeji v pokladně Jihočeského divadla a v předprodeji v DK Metropol (cena 150 Kč a 180 Kč).


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů