Jak zkoušejí "Komedianti"

Tweetněte nás!

Již od května na Otáčivém hledišti střídavě zkoušejí oba soubory JD, které mají před sebou významné premiéry letošního léta. Jednou je komedie Jak se vám líbí v podání naší činohry, tou druhou pak vrcholné představení celé sezóny - opera Ruggiera Leoncavalla KOMEDIANTI.

Hlavní hvězda Komediantů José Cura se ke zkoušení připojí až na začátku intenzivního zkoušecího maratonu v červenci. Režisér inscenace Josef Průdek má tak nyní k dispozici představitele Cania z druhého obsazení WeiLonga Taa, který je znám jihočeskému publiku již jako Otello ze stejnojmenné Verdiho opery, dále Janu Kačírkovou jakožto Neddu, která svůj talent zdárně předvedla již jako Donna Anna v Mozartově Donu Giovannim, Alexandra Beně coby Tonia a samozřejmě členy sboru a baletu JD.

Momentálně vám přinášíme první fotografie ze zkoušek z minulého týdne. Rezervace vstupenek ZDE!!!

Komedianti / na voze WeiLong Tao (Canio) a Jana Kačírková (Nedda)Komedianti / WeiLong Tao a Josef PrůdekKomedianti / WeiLong TaoKomediatni / Jana Kačírková a WeiLong TaoKomedianti / Alexandr Beň (Tonio)KomediantiKomedianti / Alexandr Beň, Jana Kačírková, WeiLong Tao, Josef Průdek

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů