Sluha dvou pánů stále baví krumlovskou točnu

Tweetněte nás!

Klasická komedie Carla Goldoniho SLUHA DVOU PÁNŮ se i po čtyřech letech těší velikému zájmu publika Otáčivého hlediště v Českém Krumlově. 

Čerpá z italské commedie dell'arte a tato dnes již tradiční divadelní látka je režijně dovedena k dokonalosti Jiřím Menzelem. V hlavních rolích excelují Tomáš Drápela, Jiří Šesták, Roman Nevěčný, Lenka Krčková, Pavel Oubram, Věra Hollá, Ondřej Veselý a Taťána Kupcová.

Od úterý 26. 7. do neděle 31. 7. se však diváci budou moci smát Truffaldinovi a jeho vydařeným kouskům na nějakou dobu naposledy. Příští rok se totiž v programové nabídce patrně neobjeví.

Stále máte možnost si také zakoupit vstupenky na další tituly, které uvádíme na Otáčivém hledišti Český Krumlov - taneční burleska Sen noci svatojánské, opery Don Giovanni či Komedianti, nebo bláznivá rodinná komedie Cesta kolem světa. Představení, která Vás okouzlí v "divadle s nejvyšším stropem na světě".

Nestihli jste si zakoupit vstupenky na oblíbenou komedii SLUHA DVOU PÁNŮ v režii Jiřího Menzela před Otáčivým hledištěm Český Krumlov a už je vyprodáno? Máme pro vás dobrou zprávu!

Pro mimořádný zájem přidáváme ještě jedno představení, a to 22. 8. 2011 od 20.30 hod.

Online rezervace vstupenek ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů