Jedna z posledních šancí zhlédnout operu Don Giovanni

Tweetněte nás!
Don Giovanni

Vážení diváci, už jste viděli a slyšeli Mozartovu operu Don Giovanni v režii Jiřího Menzela v Jihočeském divadle? Ne? V tom případě máte jednu z posledních šancí!

Don Giovanni

V úterý 15. listopadu se uskuteční derniéra této opery geniálního Amadea. Do té doby Vás zveme ještě na předposlední termín - sobota 5. 11. 2011 - navíc se slevou 30%. REZERVACE ZDE.

Don Giovanni

A jelikož si myslíme, že nejvíce Vás přesvědčí ohlasy Vás samých, tedy diváků, nechte se pár následujícícmi řádky inspirovat k návštěvě Jihočeského divadla:

Don Giovanni

Jsem naprosto nadšená z Dona Giovanniho!! Ta výprava, kostýmy, kulisy a vůbec všechno:-). Připadala jsem si jak v krumlovském barokním divadle. Jsem vážně uplně unešená. Hodně mě nadchla Jana Kačírková, po dlouhé době jsem ráda viděla skvělého Svatopluka Sema a nejlepší byl Leporello. Zpívali všichni úžasně, a hlavně ta italština, ta zní :-). A celkově to asi byla nejlépe ztvárněná opera co jsem viděla. Děkuji. (Markéta)

Don Giovanni - bravo, bravo, bravo. Nádherná výprava, vynikající pěvecké výkony, bezvadná režie a Mozartova hudba !!! O této opeře lze mluvit jen v superlativech. Při áriích paní Kačírkové, pana Sema, pana Voráčka a pana Horáka až mrazí v zádech. Znovu Vám všem ve stoje tleskám, stejně jako při pondělním představení. Pokud mi to čas dovolí, půjdu příběh Dona Giovanniho prožít znovu. Děkuji za opravdu skvostnou operu. (Veronika)


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů