S koncem roku končí i některá představení v JD

Tweetněte nás!
Kupec benátský

Na konci roku 2011 se rozloučíme se třemi tituly z činoherního repertoáru. Máte tak poslední možnost zhlédnout v Jihočeském divadle Shakespearova Kupce benátského, hru Martina Glasera a Olgy Šubrtové Utěšitele či populární muzikál Donaha!

Kupec benátský

Hned ve čtvrtek 1. prosince od 19 hodin se na jevišti Jihočeského divadla naposledy odehrála slavná hra Williama Shakespeara Kupec benátský. V hlavních rolích jste mohli vidět Petra Šporcla, Ondřeje Veselého, Ondřeje Volejníka a další, režie Michal Lang. Kupec benátský měl svou premiéru v Jihočeském divadle před více než dvěma lety a za tu dobu si jej zde oblíbila celá řada diváků.

Utěšitel

O dva týdny později se rozloučíme s tragikomickou groteskou Utěšitel, v níž exceluje Martin Hruška, coby slušňák ve středním věku, který chce být alespoň jednou v životě hrdinou. Zatím ve své "Noční show pro osamělé duše" jen radil rozhlasovým posluchačům, jak zvládnout své nesnáze. Na jeho peripetie se můžete přijít do Jihočeského divadla podívat naposledy ve středu 14. 12. vždy od 19 hodin. REZERVACE ZDE.

Utěšitel

Poslední derniéra měsíce prosince se uskuteční přímo v Silvestrovskou noc a není jí nic jiného než slavný a i v Českých Budějovicích velice populární muzikál Donaha! Ten se po téměř pěti letech - premiéroval v únoru roku 2007 - rozloučí s jihočeským publikem hned dvakrát - v pátek 30.12. a poté hned v sobotu 31. 12. A věřte, že jízda to bude divoká! REZERVACE ZDE.

Donaha!
Donaha!
Donaha!

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů