Den otevřených dveří baletu JD

Tweetněte nás!
Taneční delikatesy

Baletní soubor Jihočeského divadla připravil pro všechny své příznivce na sobotu 17. března 2012 od 10:00 hodin v Jihočeském divadle Den otevřených dveří. V tento den můžete zjistit jaký je rozdíl mezi "špičkami" a "piškoty", co je "grand plie", anebo třeba kdo je "demisólista". Vše, co je s baletem a tancem spojeno, jak důležitá je hudba, co je choreografie a jak často musí tanečníci trénovat, se pak můžete dozvědět při besedě se samotnými tanečníky a vedením souboru.

Taneční delikatesy

V rámci Dnu otevřených dveří navštívíte trénink na baletním sále, uvidíte ukázky z aktuálního repertoáru baletu JD a na závěr vás čeká beseda s tanečníky a prohlídka jeviště. Vstup je volný.

Taneční delikatesy

A jelikož již nyní máme pro veliký zájem tento březnový termín naplněný, zveme vás na přidaný Den otevřených dveří baletu JD v sobotu 21. dubna 2012, taktéž od 10.00 hodin na baletním sále v Jihočeském divadle. Opět vás z kapacitních důvodů prosíme o nahlášení počtu zájemců na mail balet@jihoceskedivadlo.cz nebo na telefonu +420 608 280 244.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů