Úspěch benefice Divotvorný hrnec!

Tweetněte nás!

V neděli 23. června 2013 proběhlo na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově benefiční představení na podporu zaplaveným oblastem. Na základě vlastních zkušeností z roku 2002, kdy bylo Jihočeské divadlo povodněmi zasaženo a muselo se vypořádat s ničivými následky neovladatelného živlu, se jeho zaměstnanci rozhodli představit muzikál Divotvorný hrnec ještě před jeho samotnou oficiální premiérou, která se uskuteční právě dnes večer. Výtěžek z této benefice bude v nejbližších dnech zaslán právě tam, kde je po letošních záplavách za účelem likvidace jejich následků vítána každá finanční částka.

Díky patří nejen divákům, kteří si na benefiční představení zakoupili vstupenku a přispěli tak na dobrou věc, ale také městu Český Krumlov, které nás při realizaci představení podpořilo svou vstřícností pomoci formou propagace celé akce. My všichni v Jihočeském divadle doufáme, že jsme touto nám blízkou formou alespoň trochu pomohli potřebným.

Z ohlasů diváků benefičního představení:
„Děkuji za příjemně strávené nedělní odpoledne na představení Divotvorného hrnce, povedlo se Vám na jedničku s hvězdičkou. Dětem se nejvíce líbil samozřejmě vodník, pan Klečka exceloval. Já chválím všechny herce, jak podali ty nádherné melodie. Divadlu děkuji, že jsem mohla přispět na postižené oblasti po povodních…“ Kamila Winzigová
„Sice opožděně, ale přesto chci moc a moc poděkovat jihočeským umělcům za benefiční představení Divotvorného hrnce. Jedním slovem nádherné. Nejen, že jsme se skvěle pobavili, ale hřeje nás i vědomí, že jsme pomohli dobré věci. Divotvorný hrnec nemá chybu a při večerním osvětlení bude určitě ještě krásnější.“ manželé Gunterovi

Muzikál Divotvorný hrnec mají diváci možnost vidět na Otáčivém hledišti od 26. 6. do 15. 7. 2013 (rezervace vstupenek ZDE).


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů