Přehled únorových a březnových premiér

Tweetněte nás!

Zima ještě nekončí a jaro se zdá stále v nedohlednu. Přijďte se tedy zahřát do Jihočeského divadla na premiérové tituly, které uvedeme v únoru a březnu – na své si přijdou dospělí i děti! Únor zahájíme magicky premiérou kouzelné rodinné opery o dvou částech Kominíček. Tato opera významného britského skladatele Benjamina Brittena vás v první části doslova pohltí a svou hravostí potěší jistě nejen rodiny s dětmi, ale i ostatní milovníky opery. 

V polovině února si pro školáky Malé divadlo společně s Ateliérem 3D nachystalo interaktivně-vzdělávací divadelní představení Dělej, sdílej! o tom, jaké nástrahy přináší dnešní doba internetu a sociálních sítí, a jak se s nimi vypořádat.

V březnu se přijďte podívat, jak dopadne vyšetřování Oldřicha z Chlumu v podání Pavla Oubrama, který se v historické detektivce Ďáblův sluha snaží vyřešit sérii podivných zločinů, které se odehrávají na panství v Jižních Čechách. Do cesty se mu však postaví nejedna překážka. Dokáže i přesto se svými věrnými druhy v této nelehké zkoušce obstát?

V závěru března uvedeme dlouho očekávaný muzikál Evita slavné autorské muzikálové dvojice Tom Rice – Andrew Lloyd Weber tentokrát v režii Lumíra Olšovského. Těšit se můžete nejen na překrásnou hudbu, ale i na slavné muzikálové tváře. V hlavní roli Evity se představí Michaela Gemrotová a Michaela Nosková.

Vstupenky na všechna představení jsou v prodeji, tak neváhejte a kupte si je ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů