Muž sedmi sester

Martin Glaser / Olga Šubrtová

erotická groteska premiéra: 6. 5. 2005
Tweetněte nás!

Podle námětu z románu Jaroslava Havlíčka napsali Olga Šubrtová a Martin Glaser.

Užijte si s námi 30. dubna 2018 100. reprízu inscenace, kterou vidělo již 24 222 diváků. 

 

Účinkovali

Škvor
Hrabě
Doktor
Macho
Slávka Kostková
Milena Kostková
Zdena Kostková
Cilka Kostková
Lída Kostková
Božena Kostková
Tereza Kostková
Maminka Kostková
Z médií
MF dnes
30. 4. 2018
Blesk.cz
30. 4. 2018
Deník
28. 4. 2018
Budejckadrbna.cz
11. 3. 2018
Týden.cz
8. 3. 2018
Blesk.cz
8. 3. 2018
Deník
6. 5. 2015
 
Pohybová spolupráce Martin Pacek
Hudební spolupráce Petr Malásek
Dramaturgie Olga Šubrtová
Představení řídí Jan Saska

 

Svést 7 sester během 7 dnů a získat tak bezmezný obdiv kamarádů? Pro opravdového muže není nic nemožné! Parta mladých recesistů se předhání ve vymýšlení šíleností. Jeden z nich chce dokázat nemožné – svést během sedmi dnů sedm sester, členek neskutečné rodinné kapely, hlídaných posedlou matkou. Jak na to, když jemu je pětadvacet, nejstarší sestře čtyřicet a nejmladší osmnáct? Jak překonat zábrany staré panny, svést skoro jeptišku,okouzlit filosofku i vegetariánku a nenechat se pozřít nenasytnou smyslnicí? Jak se stát sedminásobným otcem během jednoho týdne? Když tohle dokáže, stane se králem party, králem světa! Prohra se neodpouští! V hlavní roli – Ondřej Veselý. Volně podle skandální prvotiny Jaroslava Havlíčka, autora Petrolejových lamp, Helimadoe a Neviditelného.Z vašich ohlasů
Přidejte svůj ohlas

Muž sedmi sester, 6. 4. 2018

Včera bylo poslední představení. Gratuluji, nic lepšího nemohlo Jihočeské divadlo udělat, i když již po hodině dvanácté.
Flora

Muž sedmi sester, 26. 3. 2018

Dnes jsem to viděl a teď vidím že to bude končit, škoda no. :(
Tomáš M.

Muž sedmi sester, 31. 8. 2016

Trochu Pomáda, trochu American Pie, trochu Kameňák. Jestli Vás baví pubertální lehtivé vtipy a ráda se podíváte na polonahého výborně hrajícího Ondřeje Veselého, změňte si hodnocení na 90 %. Pokud jste intelektuál a čekáte ve hře něco víc, změňte si hodnocení na 50 %. Spíše se řadím do druhé skupiny, přesto mě hra bavila. Kladně hodnotím minimum trapných a nevkusných okamžiků, které by se ve hře s podobnou zápletkou dalo čeka plno.
Adabartu, i-divadlo.cz

Muž sedmi sester, 25. 2. 2016

Očekávali jsme od dvojice Glaser / Šubrtová skvělý zážitek, protože máme jejich inscenace velice rádi. Naše očekávání bylo splněno a překročeno. Výborně jsme se bavili celou dobu. Dámám v hledišti doporučuji voděodolnou řasenku, aby se nebály že domů půjdou jako panda před smrtí. Děkujeme všem hercům za jedinečný zážitek - divadlo přece nemusí být jen vážné.
Pavla Pechová

Muž sedmi sester, 21. 1. 2015

Rozum až zůstává stát nad skutečností, jaký brak je možné vidět v divadle. Nejjednodušší "humor" vystavěný na vylhání sexu z různě postižených a osudem stíhaných žen eskalující v prvoplánovité dvojsmysly na velikost penisu a délku soulože. Smutné. To jsme to dopadli ...
Vojtěch Svoboda

Muž sedmi sester, 10. 12. 2014

Je tomu už delší dobu, co jsem měla tu možnost vidět v Jihočeském divadle představení Muž sedmi sester, které mě pobavilo, rozesmálo a úžasně jsem při něm tzv. "vypnula". Ač se to někomu může zdát zvláštní, doma nemám na televizi čas. Téměř nikdy nedokoukám nic do úplného konce - pořád mám doma co dělat (vařit, uklízet, prát, žehlit, ...) a když už si něco pustím, přijde syn s prosbou, že se chce koukat on na pohádku. Večer u televize v 90% usínám :-) A proto jsem ráda, když si jednou za čas do divadla s manželem zajdeme a je to přesně takovéto představení - odpočinkové, nenáročné, úsměvné. Díky patří všem hercům, kteří v představení účinkují a baví publikum, i když zrovna tímto předtavením, jak mi bylo řečeno, svému publiku "nesdělují nic plnohodnotného".
Jana Vítková

Muž sedmi sester, 10. 12. 2014

Včera 9.12.2014 jsem již po 3 viděla komedii Muž sedmi sester....Opět nezapomenutelný zážitek, i potřetí jsem se smála od začatku až do konce. Super super super a děkuji všem hercum a herečkám za úžasné představení !!! :-)
Veronika

Muž sedmi sester, 10. 12. 2014

Super, do divadla v podstate nechodim. Ale ted jsem sel a nelitoval jsem, hodne jsem se zasmal. Scenku s Cilkou bych dal jako posledni, ta byla nejlepsi. Takhle to melo trochu sestupnou tendenci. Kazdopadne kdo se chce zasmat a ma rad uvolneny humor, tak vsem doporucuji.
Martin

Muž sedmi sester, 20. 12. 2013

Lepší komedii jsem neviděla, vřele doporučuji :-D  
Renata Horáková

Muž sedmi sester, 9. 12. 2013

Již před mnoha lety jsem měla to štěstí dostat se na představení Žebrácká opera. Tak mě uchvátilo že jsem šla ještě jednou. A před nedávnou dobou jsem navštívila inscenaci Muž sedmi sester, který mě svým místy až černým humorem absolutně uchvátila. Děkuji za vynikající výkony a nepopsatelně pozitivní zážitek, který jsem si z tohoto představená odnesla.
Lucie Bednářová

Muž sedmi sester, 26. 10. 2012

Dobrý den...představení bylo naprosto fantastické.... Obdivuji výkon p. Veseleho....Bavila jsem se od začátku dokonce. Určitě se půjdu podívat ještě jednou :-)  
snejdinka

Muž sedmi sester, 22. 10. 2012

Naprosto perfektní výkon všech herců, skvěle jsem se bavila. Představení vyjadřuje charakter celé dnešní doby a má překvapující konec. Prostě úžasné. Děkuji.  
Vlasta

Muž sedmi sester, 30. 4. 2012

Dne 26.4. jsme s přítelkyní navštívili představení Muž sedmi sester. Zažitek to byl opravdu povedený, herecké výkony skvělé. Mohu jen doporučit. Akorát bych příště možná přemýšlel nad tím, zda je nutné takové množství vulgarismů, protože i bez toho se dá udělat skvělá komedie (viz Saturnin). 
Jirka

Muž sedmi sester, 27. 4. 2012

Dobrý den, chtěla bych všem učinkujícím poděkovat za úžasný divadelní zážitek. Představení bylo fantastické, mohu jen doporučit !!!
Eva Tesařová

Muž sedmi sester, 31. 10. 2011

Lenka Krčková by za Cilku měla dostat nějakou cenu :-D Muž sedmi sester je nejlepší komedie jakou jsem kdy viděla a nemyslím jen na divadle. Je vidět že si tuto hru užívají i sami herci a zvlášt Ondřej Veselý :-). Fakt povedené.
Janča
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 3210 + 8 je:

Tímto, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním uvedených údajů příspěvkové organizaci Jihočeské divadlo, se sídlem Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice, IČO: 00073482, za účelem zveřejnění vašeho ohlasu. Upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány! Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců a dále prostřednictvím společnosti Marten & Louis, spol. s.r.o., IČO: 26016168, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice. Osobní údaje předané tímto způsobem budou uloženy v databázi Jihočeského divadla maximálně po dobu 10 let od vložení a mohou být libovolně upravovány či smazány manuálně i automaticky, online či přes zaměstnance společnosti.  Odvolání souhlasu se zveřejněním či zpracováním poskytnutých dat lze online v této servisní sekci či e-mailem na osobniudaje@jihoceskedivadlo.cz.  V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde.

© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů