Program Únor - Celý program

Předplatitelská skupina
Čtvrtek
1.2.
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
velké drámo
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Pátek
2.2.
19:00 Budova JD
Marius von Mayenburg
tragikomedie
sk. 16
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
 
 
  rezervovat
zadáno
Sobota
3.2.
17:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
SLEVA PRO SENIORY 50%
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 13
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
 
  rezervovat rezervovat rezervovat
Neděle
4.2.
10:00 Budova JD
 
 
 
 
 
17:00 Budova JD
Pondělí
5.2.
19:00 Budova JD
Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar
baletní večer
sk. H2
 
 
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
20:30 Malé divadlo
Anna Gavalda
rezervovat
Úterý
6.2.
19:00 Budova JD
Ken Ludwig
komedie
 
 
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
film na divadle
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
  rezervovat rezervovat
Středa
7.2.
19:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
sk. 2
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
film na divadle
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Čtvrtek
8.2.
19:00 Budova JD
Martin Glaser / Olga Šubrtová
erotická groteska
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
film na divadle
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Pátek
9.2.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
sk. 1
PREMIÉRA
10:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
10.2.
19:00 Budova JD
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
sk. 23
 
 
17:00 Malé divadlo
Petr Hašek, Helena Kebrtová
divadelní manuál pro vladaře
 
  rezervovat rezervovat
Neděle
11.2.
10:00 Budova JD
 
 
15:00 Malé divadlo
uvádí Dětské studio Malého divadla
 
  rezervovat
Pondělí
12.2.
 
19:00 DK Metropol
Leoš Janáček
hudební drama
sk. 3
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
jevištní anarchie pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Úterý
13.2.
 
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
 
 
 
zadáno
Středa
14.2.
19:00 Budova JD
Molière
komedie
sk. L
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
15.2.
19:00 Budova JD
Peter Quilter
komedie
 
 
 
 
  rezervovat
Pátek
16.2.
19:00 Budova JD
Martin Vačkář, Aleš Březina, Jiří Ornest
velký příběh
 
 
 
 
  rezervovat
Sobota
17.2.
19:00 Budova JD
Gioacchino Rossini
operní crazy komedie se záměnou identit
sk. S
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
17:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
PREMIÉRA
 
  rezervovat rezervovat rezervovat
Neděle
18.2.
14:00 Budova JD
Tomáš Studený: Jakou barvu má hlas?
 
 
 
 
 
Pondělí
19.2.
 
19:00 DK Metropol
William S. Gilbert & Arthur Sullivan
muzikálová opereta
sk. G
 
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
  rezervovatobsazení
Úterý
20.2.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
 
18:00 Na Půdě
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Středa
21.2.
 
 
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
sk. 20
18:30 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
STUDENTSKÁ STŘEDA
13:00 ZŠ Grunwaldova
  rezervovat rezervovat
Čtvrtek
22.2.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
  rezervovatobsazení
Pátek
23.2.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
PREMIÉRA
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
romantická opera
sk. 18A
 
10:00 Malé divadlo
Janek Lesák a kol.
český sen
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovatobsazení
Sobota
24.2.
 
 
 
10:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
 
  rezervovat
15:00 Malé divadlo
Jiří Jelínek
česká legenda pro nejmenší
rezervovat
Neděle
25.2.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
26.2.
17:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
sk. 19
SLEVA PRO SENIORY 50%
 
 
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Úterý
27.2.
19:00 Budova JD
Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic
taneční pohádka
sk. 11
 
19:30 Na Půdě
Robert Askins
ostrá černá komedie
10:00 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
  rezervovat rezervovat
Středa
28.2.
10:00 Budova JD
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
ŠKOLNÍ
 
 
18:30 Malé divadlo
David Košťák
psí vesmírná odysea
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
sk. T
STUDENTSKÁ STŘEDA
rezervovat
rezervovat
Program Únor - Celý program
© 2002 - 2017 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice