Program Leden - Celý program

Předplatitelská skupina
Pátek
20.1.
19:00 Budova JD
Mate Matišić
balkánská hořká komedie
sk. C2
STUDENTSKÁ STŘEDA
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
drama osudné záměny identity
sk. A
PREMIÉRA
 
9:00 Malé divadlo
David Košťák, Jan Holec
divadelní cestopis
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
21.1.
 
19:00 DK Metropol
baletní dvojvečer
sk. G
19:30 Na Půdě
Jiří Untermüller
večer s písní o písni s pozvanými osobnostmi JD
10:00 Malé divadlo
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
 
  rezervovat rezervovat rezervovat
Neděle
22.1.
 
 
 
 
14:30 Divadlo O. Nedbala, Tábor
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
 
Pondělí
23.1.
 
19:00 DK Metropol
Giuseppe Verdi
drama osudné záměny identity
sk. H1
II. premiéra
 
9:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
akční komedie
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Úterý
24.1.
19:00 Budova JD
A. Egerházi, J. Kodet, O. K. Tangen
baletní trojvečer
sk. 18B
 
19:30 Na Půdě
Robert Askins
ostrá černá komedie
9:00 Malé divadlo
Mary Shelley, Janek Lesák
horor
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovat
Středa
25.1.
19:00 Budova JD
Antonín Procházka
převleková hudební komedie
 
 
9:00 Malé divadlo
Mary Shelley, Janek Lesák
horor
ŠKOLNÍ
19:00 GRAND Festival smíchu, Pardubice
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
  rezervovatobsazení
Čtvrtek
26.1.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
sk. L
 
 
9:00 Malé divadlo
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Pátek
27.1.
19:00 Budova JD
Liz Lochhead
komedie
NAKROČENO K DERNIÉŘE
 
9:00 Malé divadlo
Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek
pozitivní pohádka
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovat
Sobota
28.1.
19:00 Budova JD
Mate Matišić
balkánská hořká komedie
sk. S
19:00 DK Metropol
Franz Lehár
klasická opereta
 
17:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
akční komedie
 
  rezervovat rezervovatobsazení rezervovat
Neděle
29.1.
 
 
 
 
 
 
Pondělí
30.1.
19:00 Budova JD
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
sk. 15
 
19:30 Na Půdě
Petr Kolečko
tragikomedie
DERNIÉRA
9:00 Malé divadlo
Janek Lesák & Natálie Preslová
akční komedie
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat rezervovat
Úterý
31.1.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
sk. C3
STUDENTSKÁ STŘEDA
 
 
9:00 Malé divadlo
David Košťák, Jan Holec
divadelní cestopis
ŠKOLNÍ
 
  rezervovat
Program Leden - Celý program
© 2002 - 2017 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice